Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pyšelský zimní závod X.ročník

7. 3. 2009

V kategorii ZVV2 nastoupili čtyři NO.

Obrazek

Závod byl myslím velmi dobře zorganizovaný, žádné prostoje. Na poslušnost šla jako první kategorie ZM, a ZVV1 a 2 byla přesunuta na obrany. Vzhledem k tomu,že jsem si vytáhla číslo 1,jsme to měli první za sebou. Jimových 98 bodů mě potěšilo, dva body ztratil za to,když jsem se k Jimovi vracela po prohlídce figuranta,tak si chlapeček už sám sedl.Druhý nejlepší obranář měl 93 bodů.

Poslušnost - tady jsem věděla že přijde nějaký problém,protože Jim má reakci na střelbu. Já to na něm vidím od začátku kde je sraženej a proč chybuje. Tentokrát  mi nechtěl štěkat, dostal za hlas jen 1 bod, přesto že cvik u kterého se u ZVV1 střílí /odložení vleže za pochodu/ měl za plný počet bodů.

Zkrátka musíme něco vymyslet,protože Jim zbytečně ztrácí body u cviků,které běžně zvládá.

Nicméně i přes jeho střelbový handicap jsem spokojená a hlavně za body u obrany.

Závod skončil kvůli dobré organizaci brzo, kolem půl jedné proběhlo vyhlášení výsledků jednotlivých kategorií a také nejlepší poslušnost a nejlepší obrana / obě tyto kategorie se vyhlašovaly společně pro psy se ZVV1 a ZVV2/, nejlepší obrana 98 bodů - zvítězil Jim. Potěšil mě potlesk ostatních závodníků na nejlepší obranu.

Hafičci se snažili, některým to vyšlo méně,některým více, ale o tom to je.

Obrazek

(foto Nejlepší obrana) 

Po závodě jsem se stavila ještě za Ikárkem, hafíci, tentokrát už celá moje smečka se vyběhali.

 

Náhledy fotografií ze složky Zimní závod Pyšely 2009

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář