Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 


Novinky

Příspěvky

Dogtrecking Po stopách Járy Cimmrmana

22. 8. 2017

19.8.2017 jsme zkusili s Kimi a Gerem náš druhý dogtreck, trasa byla dlouhá 15 km, po dešti předešlé noci to byla místy pěkná skluzavka. Trasu jsme odklusali, a doběhli jsme si pro 2.místo, o minutu za prvním místem. S bolavým kolenem a patní ostruhou spokojenost. Psíci se vyvenčili a pěkne proběhli.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Novinky | Komentářů: 0

Canicross Zdislavice 21.5.2017

24. 5. 2017

21.5. jsme si dali opět canicrossový závod. Bohužl bylo málo lidí, proto běželi muži i ženy dohromady, tedy dva muži a šest žen. Gero běžel s kamarádem, a doběhli si pro 2.místo, Geronek tentokrát i tahal (mamánek moc nechce cizí tahat), Kimi se snažila, a skončily jsme na 4.místě. Prakticky první dvě místa obsadili muži a první tři ženy měly pak čas dost vyrovnané. Trasa byla luxusní, krásné široké cesty, počasí bylo pro pejsky akorát.  

 
Celý příspěvek | Rubrika: Novinky | Komentářů: 0

Dogtreking Stará Boleslav

1. 5. 2017

29.4.2017 jsme dali s Kimi e Gerem náš první dogtrek, protože jsem nevěděla co od toho čekat ,zvolila jsem kratší trasu ,tedy 20 km, myšlenka byla, jdeme na pohodu, prvních 10 km klus a pak se uvidí, ale kormě přestávek na úkoly a čtení trasy, jsme to odklusali celé, 2x jsem bloudila, čili ztráta asi 10-15 minut, moje blbost, ale bylo to super a dokonce jsme si vyhráli 3.místo.   

 
Celý příspěvek | Rubrika: Novinky | Komentářů: 0

Vlkodlak race 2017

1. 5. 2017

23.4.2017 opět Vlkodlak race ,již 3. ročník. Tentokrát měly veteránky ženy konečně svou kategorii bez chlapů. Kimička se tentokrát rozhodla že nebude tahat,cestou i kakala a čurala, nakonec jsme to dotáhly na 4. místo, kde nám chybělo na 3. místo pouhých 10 vteřin. Není každý den posvícení. Trasa byla výživná a aby to bylo tradiční,tak ráno opět sněžilo :D, pár fotek na rajčeti ve fotogalerii

 
Celý příspěvek | Rubrika: Novinky | Komentářů: 0

3.ročník Voříškiády fauničky a srazu psích vozíčkářů 9.4.2017

11. 4. 2017

9.4. 2017 jsme opět vyrazili na voříškiádu, tedy měla jsem sebou všech 6 psíků, ale taktéž jsem pomáhala. Naše barvy letos obhájila pouze Kasinka, která byla v kategorii seniorka voříšek na 3.místě a v soutěži pulling malí si taktéž doběhla pro 3.místo. Pejsků vozíčkářů se letos sešlo sedm. Fotografie na rajčeti a stojí za to. 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Novinky | Komentářů: 0

Canicross

5. 4. 2017

18.3. jsme s Kimi vyrazily na první letošní závody do Pšářů, jel i Geronek, který běžel s Michalem. S Kimi jsme skončili na 7.místě z 13, Gero s Michalem 5. z pěti (Geronek mamánek tahal zpočátku, pak si role vyměnili).

fotografie ve fotogalerii na rajčeti

Další závody následovaly 25.3. a to Nativia Kolesa, tady jsme s Kimi skončily 25. z 55 závodníků v naší kategorii , tedy ženy se psy nad 20kg. Kiminka ke konci moc netahala,ale je začátek sezony. 

A bude následovat Vlkodla race 23.4., na který se moc těšíme.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Novinky | Komentářů: 0

Canicrossové zpravodajství

15. 6. 2016

28.5. jsem s Kimi běžela závod v rámci seriálu Nativia challenge v Soběšíně (cca 4km), dvě třetiny tratě do kopce, pěkná zabíračka, skončily jsme na  24. místě ze 42 , na kopečkách musíme zapracovat a navíc Kimi je ještě mládě,teprve se zaučuju.

Druhý den 29.5. běžel Geronek tamtéž se mnou dogbiathlon, jelikož jsme běželi 6 tresných koleček čímž jsme si dali asi 3km, skončili jsme na 37.místě ze 60. Byl to první dogbiathlon a nutno říct,že trestná kolečka běžel kdekdo a od nich se v podstatě odvíjelo umístění :).

 

11.6. jsem s Kimi vyrazila na závod do Trhového Štěpánova, 5 km, s Kimi jsme skončily na krásném 4.místě z 11 lidí . 

 

18.6. s Kimi v Liberci na 6. místě ze 13 lidí v kat.ženy se psy nad 20Kg, Kiminka zpočátku moc netáhla,ale jsem spokojená, byla šikovná a já byla nejstarší ze všech účastníků závodu, na to si asi budu muset už zvykat :) .

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Novinky | Komentářů: 0

2.ročník závodu Vlkodlak race 24.4.2016

29. 4. 2016

Letošní ročník tohoto canicrossového závodu, který je jakousi obdobou Spartan race, prostě neměl chybu. Ač počasí bylo takové, že dopoledne i sněžilo, prostě to nemělo i chybu a to jedna z překážek byl i rybník, a tak nějak po prsa. Více napoví přiložený odkaz na fotografie.

Tento závod byl pro Kimi její druhý, na startu už věděla o co jde a musím říct, že byla velmi šikovná. Trať byla dlouhá asi 5 km s překážkami a různými terénními lahůdkami, jako výlez do skoro kolmého kopečku, který byl samý jíl,  plazení, již zmíněný rybník, přelézání balíků slámy, kavalety. Kimi absolvovala všechny překážky úplně jak profík. My jsme běžely v kategorii seniorů. Kimi byla moc šikovná, bohužel o místo na bedně jsem jí připravila já, protože jsem zabloudila, tak jsme skončily těsně pod bednou na 4.místě.

Tenhle závod se mojí sestře, která byla organizátorka moc povedl, prostě akce, běh, terén, nádhera.

Kimi s canicrossem teprve začíná a zatím se neustále zlepšuje. Geronka znovu roztaháváme, protože se začal flákat, nicméně na konec května je také přihlášen na závody.

Fotogalerie zde :  http://jimdag.rajce.idnes.cz/VLKODLAK_RACE2016

 
Celý příspěvek | Rubrika: Novinky | Komentářů: 0

2.ročník Voříškiáda Fauničky a celorepublikový sraz psích vozíčkářů. 10.4.2016

29. 4. 2016

10.4.2016 jsem se zúčastnila se svojí smečkou voříškiády Fauničky a srazu psích vožíčkářů. Jednak coby pořadatel a jednak jsem si psíkama i zasoutěžila.

Ráno jsme měli sraz již v půl sedmé,aby se vše stihlo připravit. Počasí - byla zima, naštěstí nepršelo, a i přes tu něpřízeň přiejlo spousty krásných pejsků.

K soutěžím - Dag vyhrál 1.místo v kategorii senioři bez PP, Jim 2.místo v kategorii senioři voříšci a Kasinka si doběhla pro 1.místo v pullingu ve své kategorii.  

Kimi, Gero a Jessi bez umístění, ale myslím že si to užili, také si zasoutěžili v pullingu. Jen Jim tvořil vyjímku a soutěžil se ztíženém aportu, tj.aport vhozen mezi piškoty. Jelikož Jimeček už je pán v letech tak u něj bují krapet anarchie smiley a nejdřív spapal všechny piškoty.

Psíci na vozíčku se letos dostavili čtyři a všichni si to užívali. Páníčkům patří dík za to jak se o ně starají.

Porotu tvořila Patricie Solaříková a její maminka, Míša Doubravoví a Monika Zimová, děkujeme jim. A díky ségře za uspořádání.

Fotogalerie zde :  http://jimdag.rajce.idnes.cz/Voriskiada_faunicky_2016

 
Celý příspěvek | Rubrika: Novinky | Komentářů: 0

Cubepack Hon na beránka 26.3.2016

26. 3. 2016

V březnu absolvovala Kimi svůj první canicrossový závod. Gero běžel v kategorii juniorů. Ač začátek byl všelijaký, kdy jsem měla pocit že mi Kimi s očima navrch hlavy uteče, ze staru nevyběhla,musela jsem jí vytáhnout, pak když to vypadalo, že poběží, se mi připletla do cesty a já si přes ní dala trošku parakotoul, se s tím popasovala nakonec docela dobře a doběhla si pro 5.místo (z 11) v čase 00:20:52.1 .Menší problém byl, že Geronek, který běžel  v kategorii juniorů a je mamánek, a běžel hned za námi, čili jakmile nás doběhli, tak už ho junior Martin ode mě nedostal, čili jsme běželi celé cca 4 km pospolu a psíci občas blbnuli, tak se ani jeden pořádně nesoustředil. Ale i tak jak Kimi, tak Gero nedopadli vůbec špatně, Geronek s Martinem doběhli v čase 00:20:35:1 a doběhli si pro 4.místo, kdyby Geronek byl schopen běžet beze mě, tak by dosáhli s přehledem na stupně vítězů, Gera s Martinem oddělovalo od 3.místa pouhých 20 vteřin, bohužel Geronek závisláček na paniččce se nechtěl oddělit.

   
   

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Novinky | Komentářů: 0

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

následující »