Jdi na obsah Jdi na menu
 


Giessen Cup 2008

8. 9. 2008

 

Obrazek

Dne 7..8.se konal v německém Giessenu každoroční turnaj, na který jsme se tentokrát vydali v sestavě složené ze tří pražských družstev:HT Prague -Jim a Babsi, HT Sprinters - Ninja a Dasty, HT Dreams-Tim a Neo,který měl svojí závodní premiéru právě v Giessenu.

Podařilo se nám vyhrát jak RR, tak odpolední DE, s nejlepším časem 18,47 . Finále se konalo s družstvem  16 PAws of Power,kteří měli v sestavě samé BOCky,ovšem na 35cm zaběhli právě proti nám nový německý rekord 18,24 . Čili družstvo velmi rychlé. I tak se nám podařilo krásnou spoluprácí lidí i pejsků ve finále vyhrát 3:1, a vlastně do finále projít bez ztráty kytičky.

Neo si odbyl svou premiéru,kdy na modré dráze nejdřív ukázal divočinu, když běžel zpátky mimo překážky a poté za Jimem přes překážky na box s míčkem v tlamině .

Červená dráha mu potom vyloženě sedla a předvedl úctyhodný výkon s nádhernými časy. Jen tak dál.

Ostatní hafíci jsou již profíci a taktéž předvedli krásné výkony, jedinkrát nezaváhali,ačkoliv spolu v této sestavě neběhají.

Turnaj jsme si všichni velice užili a líbil se nám.

Velmi milé bylo,že při našem vítěztsví ve finále a vyhlašování se nám od Němců dostalo velkého aplausu a to jsme byli jediný Český team v Německu. Potěšitelné to bylo o to víc,že na letošním ME někteří závodníci z řad Čechů měly "obavy" aby nevyhráli Hop Tropové (měly je s y,protože šlo o ženské pohlaví).

Zázemí bylo tentokrát opravdu skvělé co se vybavenosti areálu týká.

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Giessen2008