Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj Sladkých nadějí 2008

23. 6. 2008

22.6.2008 se konal jako každoročně Turnaj sladkých nadějí, a jako každoročně nás přivítalo tropické počasí, to aby to nebylo jen tak .

Náš team Hop Trop Prague běhal v první divizi s dalšími 6 družstvy. V dopolední části se běhal systém speed trial, tedy o nejrychlejší čas,a odpoledne o umístění klasickým systémem double elimination, čili na dvě prohry.

Ve speedu jsme si vyběhali druhé místo a taktéž v DE v odpolední části, kdy v rozhodujícm běhu s Pink pirates následovala chybná střídačka -chyba psovoda na straně našeho družstva. Rozběh to byl velmi vyrovnaný a tady se platí za každou chybičku.

Ovšem stejně napínavý byl i rozběh s Dreamsama, kde se nám podařilo zvítězit, tady totiž platí že buď risknem střídačku nebo prohrajem, a tak mě těší že můžu nasbírat taky OKy, a ty jsem doufám sbírala i s Pirátama.   

Čili Pink pirates si odnesli první místo, bez jediné prohry, Hop Trop Prague -my, druhé místo, Hop Trop Dreams třetí místo, HT Sprinters 4.místo, Lavina 5. . Výsledky první i druhé divize a dvojiček budou uveřejněny na www.flyball.cz .

 

Myslím že až na to nepříjemné vedro jsme si turnaj užili, a začíná se stávat oblíbeným, podle počtu přhlášených družstev i dvojic. Kdeže jsou ty časy, kdy jsme odjížděli z turnaje ve tři hodiny. Tento turnaj dává příležitost zazávodit si i dvojičkám, tedy psíkům, kteří jsou na cestě být profíkama.

 

A Jimeček si při svojí třetí sezoně dopoledně v jednom běhu dokonce odpočinul, což je za jeho závodní kariéru teprve podruhé co neběhal. Poprvé to bylo v Německu, kam jsme jeli jako Hop Trop Mix, čili mix Fessy , Jim a hafíci z Dreamsů.

 

 

Náhledy fotografií ze složky Turnaj sladkých nadějí 2008

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář